Akcja „Razem w walce z koronawirusem”

Wspólnie damy radę! #BądźmyRazem #PolskaStrefaInwestycji

Paweł Lulewicz – Wiceprezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zachęca wszystkich przedsiębiorców ze Strefy (ale nie tylko), do wzięcia udziału w akcji „Razem w walce z koronawirusem”:

„W związku z zagrożeniem koronawirusem, również nasza Strefa przyłączyła się do działań wspierających walkę z tym powszechnym zagrożeniem. Wielu z Was zgłasza chęć pomocy dlatego postanowiliśmy nieco usystematyzować naszą komunikację. Poniżej udostępniamy proste narzędzie, do którego możecie wpisywać Wasze zasoby produkcyjne, surowce, materiały, gotowe produkty, środków dezynfekujących, produktów BHP, sprzętu medycznego, udostępnienie powierzchni magazynowej, które jesteście w stanie przeznaczyć na walkę z pandemią.

Zebrane dane przekażemy do odpowiednich służb, które w razie potrzeby będą kontaktować się z Wami w celu omówienia warunków współpracy. Dziękuję za wszelkie informacje i gotowość do współpracy”.

Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaH350l9kvKREQV3FiVb5Jf2VLnWaPS_zRIq0uvRLhuVvsNQ/viewform?fbclid=IwAR0gefZIGgsYIqJcV9Hls7NMnKqlheFEVGfdk_bHg6icTyjQeM-q6837sFs

 Link do informacji na stronie www Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej:

https://www.strefa.gda.pl/informacja-dla-przedsiebiorcow,1950,pl.html

Monika Bogdanowicz