Biznes po Kaszubsku – GDAŃSK 24.IX.2020 SASSY TOOP ROOF

Zapraszamy na spotkanie, Biznes po Kaszubsku w dniu 24.IX.2020 w godzinach od 17:00 do 21:30 do  SASSY ROOF TOP na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

Tym razem nasze spotkanie przyjmie charakter integracyjny, sprzyja ku temu miejsce do którego można przybyć odrobinę wcześniej aby zwiedzić, salę konferencyjną, apartamenty dla gości oraz delektować się wspaniałą panoramą Starego Miasta z dachu SASSY TOOP ROOF. Chwilę po zachodzie słońca przy muzyce live, i dobrym drinku.

Zaproszonymi gośćmi są przede wszystkim osoby prowadzące własny biznes, począwszy od tych najmniejszych po duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Zapraszamy zaprzyjaźnionych z naszym stowarzyszeniem, samorządowców oraz przedstawicieli administracji państwowej: Wojewodowie, Marszałkowie, Prezydenci, Starości, Wójtowie, Burmistrzowie oraz Radni. Cieszymy się bo zapowiedzieli swój udział przedsiębiorcy zrzeszeni w zaprzyjaźnionych z nami organizacji, stowarzyszeń, klubów biznesu z Pomorza oraz innych Województw. Na naszych spotkaniach nie może zabraknąć produktów regionalnych, tworzonych w małych gospodarstwach rolnych oraz ręcznie wykonywanych dzieł sztuki przez lokalnych rzemieślników. Wartością dodaną spotkań jest wpieranie lokalnych organizacji charytatywnych. Pozytywna energia wytwarzana podczas wydarzenia udziela się każdemu. Sprzyja to budowaniu długoterminowych relacji nie tylko biznesowych ale co ważniejsze rodzinnych, opisywanych na łamach lokalnych portali społecznościowych oraz w gazetach. Zapraszamy, bo wiemy że, nie może Ciebie z nami zabraknąć.

Agenda spotkania:

17:00 do 18:00 – Networking

18:00 do 19:00 – Gość specjalny

19:30 do 20:00 – Networking

20:00 do 21:00 – Gość specjalny

21:00 do 21:30 – Loteria wizytówkowa / Networking

21:30 do białego rana muzyka LIVE

Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia. Twoja obecność na konferencji jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku.

Biznes po Kaszubsku, spotyka się w biznesowym sercu Trójmiasta w sali konferencyjnej na 8 piętrze w SASSY ROOF TOP z widokiem na Motławę i Stare Miasto.

Nie zapomnij, garści dobrego humoru oraz entuzjazmu …;-) ale przede wszystkim i na wszelki wypadek: maseczki oraz rękawiczek.

Jeżeli chcesz zaistnieć na wydarzeniu jako wystawca i postawić swój roll up lub zbudować stoisko firmowe i zostać PARTNEREM WYDARZENIA to zgłoś się do mnie na: grzegorz.gosk@kaszubskiklubbiznesu.pl

RABAT ”-50%” Link do biletu: https://app.evenea.pl/event/bpok-sassy-rabat-50/

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/1235736263433279/

Do wygrania w losowaniu wizytówek :

Samochód na weekend z pełnym bakiem, Szkoła Sprzedaży Bezpośredniej, TRENER EMERYTALNY  vouchery do spa Hotel Wieniawa, vouchery biuro podróży Itaka, Efekt Agency, WBK ,ERGO Pro, Balance świece do masażu, biznesowa sesja zdjęciowa, vouchery do spa Hotel Olimp, Be The Sky Girl, Think Tank Finance, Pracownia Lotos, Metamorfoza Seniora, Plichta, PKO, MINI, Biuro Rachunkowe Katarzyna Wróblewska TFF, Fabryka Pary, Reklamowy Gadżet, Laplanta, Biznesnafali.pl, Qtravel.pl, Vip Event, BMW, STBU, Motostrefa, NOWY Jantar, Modutechnic oraz wiele innych fantów.

Biznes tworzą ludzie !!!

Relacje z naszych wydarzeń: https://www.facebook.com/kaszubskibiznes/

https://www.facebook.com/Kaszubski-Klub-Biznesu-496297420762682/

https://www.facebook.com/Biznes-po-Kociewsku-1947565998827280/

https://www.facebook.com/grzegorz.gosk

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Gosk, Gospodarz, Tel: 501-871-178, E-mail: grzegorz.gosk@kaszubskiklubbiznesu.pl

UWAGA  COVID 19

Związku z obostrzeniami wywołanymi pandemią COVID 19, wprowadzone zostają następujące środki zapobiegawcze.

 1. Jeżeli wróciłeś z urlopu to zostań w domu, spotkamy się za dwa miesiące
 2. Jeżeli czujesz objawy przeziębienia to zostań w domu
 3. Jeżeli miałeś kontakt z osobą zakażoną to zostań w domu
 4. Jeżeli zostałeś objęty kwarantanną to zostań w domu
 5. Zabierz ze sobą maseczkę
 6. Przed wejściem obowiązkowo zdezynfekuj ręce
 7. Przed wejściem będzie pomiar temperatury
 8. Każdy z uczestników będzie proszony o złożenie oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Organizator wydarzenia zastrzega sobie prawo do odmówienia wstępu osobie ze stanem podgorączkowym oraz podejrzeniami objawów choroby
 9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy dla celów bezpieczeństwa
 10. Na wydarzeniu będzie specjalnie do tego powołana osoba która, będzie kontrolować wyżej wymienione postulaty oraz zachowanie odpowiedniego dystansu między uczestnikami spotkania
 11. Nie rozdawaj i nie bierz od nikogo wizytówki, zrób jej po prostu zdjęcie swoim telefonem
 12. Witaj się łokciami;-)