Konkurs Hej StartUP

Zaprezentuj się z najlepszej strony, weź udział w konkursie „Hej StartUP” i dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów. Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, zgłoś go!

W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka. Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Szczegóły

Może szukamy właśnie Ciebie!  Regulamin konkursu >

Od wygranej dzielą Cię 4 etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA | do 8.05.2022
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza dostępnego tutaj, który umożliwi dokonanie oceny formalnej.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8.05.2022. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 13.05.2022.

PÓŁFINAŁ | 23.05.2022
Do tego etapu zaprosimy ok. 15 startupów, których zgłoszenia otrzymają najwięcej punktów podczas oceny formalnej. To czas na zaprezentowania się z najlepszej strony, w czasie krótkiej 3-minutowej prezentacji, podczas której jury oceni potencjał rynkowy modelu biznesowego biznesu oraz predyspozycje przedsiębiorcze Waszego zespołu. Półfinał odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

PREPARATION CAMP | 31.05.2022
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty, speed dating z ekspertami oraz przed finałową próbę pitchingu.

FINAŁ | 9.06.2022
Do finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka!

Czym będziemy się kierować przy wyborze finalistów?

W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:

  1. atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy),
  2. doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu,
  3. potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność),
  4. wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji.

Organizatorzy

Partner: