BALTEXPO Maritime Fair and Conference – 10-12 October, 2023 – AMBEREXPO, Gdańsk, Poland

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/baltexpo-international-maritime-fairs-and-conferences/

Twitter: https://twitter.com/BALTEXPO_

Facebook: https://www.facebook.com/BALTEXPOtargi

For 40 years, the BALTEXPO Maritime Fair and Conference was a platform for representatives of a broad range of industries related to the maritime sector to meet, exchange knowledge and experience and talk business.

The 22nd edition of the event will be held on 10-12 October, 2023, at AMBEREXPO, Gdańsk, Poland and mark the start of a new era for the series. It will cover the entirespectrum of the maritime economy:

  • shipbuilding
  • offshore wind
  • port and maritime infrastructure
  • maritime logistics
  • sea and inland shipping
  • maritime security
  • sustainability & tech
  • and more…

BALTEXPO 2023 will also feature numerous complementary events, including the BaltMilitaryExpo Baltic Military Fair and the InterMarE project.

BALTEXPO 2023. Where business thrives.

Baltexpo Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje 2023 – najważniejsze wydarzenie morskie w Europie Środkowo-Wschodniej już wkrótce!

10-12 października 2023 roku w AmberExpo w Gdańsku odbędą się najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej targi morskie – BALTEXPO. Wydarzenie to skupia w jednym miejscu przedstawicieli przemysłu okrętowego, stoczni, portów i terminali, a także offshore z energetyką wiatrową. Nie zabraknie również salonu militarnego Balt-Military-Expo! To unikalne połączenie merytorycznych dyskusji prowadzonych przez światowej klasy prelegentów, przestrzeni dla biznesu i nawiązywania kluczowych dla rozwoju kontaktów handlowych.

BALTEXPO to już ponad 40-letnia historia najważniejszych targów morskich w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ciągu tych lat wydarzenie zyskało międzynarodowy prestiż i stało się nieodłącznym elementem kalendarza dla branży morskiej.

W BALTEXPO 2023 wystawi się wiele firm z różnych krajów, reprezentujących cały przemysł morski, od producentów jednostek pływających, po dostawców nowoczesnych rozwiązań dla tej branży. Wystawcy to przedstawiciele firm, instytucji, władz publicznych, organizacji pozarządowych, a także inwestorzy i przedstawiciele mediów. BALTEXPO przyciąga gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów międzynarodowych.

Start rezerwacji miejsc wystawienniczych na BALTEXPO 2023 rozpoczyna się już 31 marca 2023 roku. Warto już teraz zaplanować swoją wizytę na tym unikalnym wydarzeniu.

AmberExpo – MTG SA ul. Żaglowa 11 Gdańsk tel. +48 695 650 717 www.baltexpo.eu

Targi Morskie BALTEXPO 2023 – wydarzenie roku w branży morskiej

W dniach 10 do 12 października 2023 roku w Gdańsku na terenie AMBEREXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO. Będzie to już 22 edycja tego największego i najstarszego wydarzenia branży morskiej w Polsce, ale po raz pierwszy zorganizowane zostaną przez nowego właściciela marki – Międzynarodowe Targi Gdańskie. Nowi organizatorzy Targów podchodzą do nich z dużym rozmachem – ich ambicją jest stworzenie największego tego rodzaju wydarzenia w naszej części Europy.

Dotychczasowa formuła Targów – czyli spotkanie komercyjnej branży okrętowej – została znacznie poszerzona o sektory morskie, które w tej chwili już przeżywają bardzo dynamiczny rozwój lub stoją w jego przededniu. Sektory te to: porty morskie i ich operatorzy, morska energetyka wiatrowa, oraz – przeżywająca renesans – produkcja okrętowa na potrzeby Marynarki Wojennej, która dotąd mieściła się w formule osobnych targów – Balt Military Expo. Obecnie będzie miała ona swój wydzielony salon w trakcie targów BALTEXPO. Swoje sektory będą miały również  start-upy, ośrodki naukowo-badawcze oraz przedstawiciele administracji.

Wyżej wymienione sektory często mają obszary działania nachodzące na siebie, stąd idea zorganizowania wspólnego spotkania w jednym miejscu i czasie. Organizatorzy Targów stworzą jak najlepsze możliwości zaprezentowania produktów, usług i rozwiązań, oraz zapewnią doskonałą atmosferę do prowadzenia rozmów i negocjacji.

Gospodarka morska w Polsce przeżywa w ostatnich latach swój niezwykle dynamiczny rozwój. Perspektywy na najbliższe lata są również bardzo obiecujące, a targi BALTEXPO mają szansę stać się kolejnym silnym impulsem rozwojowym dla branży morskiej oraz dla regionu pomorskiego. Uruchomiona już została strona internetowa wydarzenia  (https://baltexpo.eu)  z podstawowymi informacjami, niebawem rozpocznie się rejestracja.

FORUM OKRĘTOWE objęło swoim patronatem wydarzenie i aktywnie uczestniczy w jego przygotowaniu. Już teraz Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i za granicą. Warto zarezerwować sobie w kalendarzu dni: 10-12 października 2023 roku.

Szykuje się niezwykłe wydarzenie w naszej branży.