ASE Green Energy Tricity 2024

Zostań uczestnikiem konferencji GET organizowanej przez ASE Grupa Technologiczna. Poznaj możliwości odnawialnych źródeł energii i wykorzystaj zdobytą wiedzę w praktyce.

Weź udział w panelach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży. Skorzystaj z okazji, aby nawiązać kontakt z ekspertami, którzy podzielą się swoim know-how oraz doświadczeniem. Otrzymaj solidną dawkę praktycznej wiedzy potrzebnej w codziennej pracy przedsiębiorcy i inwestora.  Dowiedz się, dlaczego i w jaki sposób konkretne rozwiązania OZE sprawdzą się najlepiej w Twojej firmie lub zakładzie. Otrzymaj pomoc w dofinansowaniu inwestycji i zoptymalizuj koszty energii.

cel konferencji

Neutralność klimatyczna to jeden z najważniejszych celów, jakie chce osiągnąć ludzkość w przeciągu najbliższych lat. Odnawialne źródła energii są podstawą do zrealizowania tego celu.
Jako ASE Grupa Technologiczna jesteśmy jednym z liderów rynku OZE i zarządzania energią. Chcemy podnieść świadomość przedsiębiorców w zakresie wykorzystania OZE i optymalizacji kosztów energii.

Kontakt