JUBILEUSZ 75-LECIA WYDZIAŁU OKRĘTOWEGO POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

Szanowni Państwo, Absolwenci, Nauczyciele, Emerytowani Pracownicy Wydziału Okrętowego Politechniki Gdańskiej oraz Sympatycy i Przyjaciele naszego Wydziału.

Z dumą informujemy Państwa o zbliżającym się Jubileuszu 75-lecia Wydziału Okrętowego Politechniki Gdańskiej. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy przygotowania do tego doniosłego wydarzenia, którego obchody odbędą się w dniu 30 maja 2020 r.

75-lecie Wydziału jest doniosłym wydarzeniem dla społeczności Pomorza, od czasu powstania aż do dziś Wydział jest ważnym ośrodkiem kształcenia młodej kadry inżynierskiej, głównie związanej z okrętownictwem. z morzem. Jubileusz stanowi wspaniałą okazję do tego, aby w gronie kolegów, koleżanek, nauczycieli i zaproszonych gości powspominać piękne lata młodości spędzone w murach naszego Wydziału. Jubileusz skłania także do zadumy nad mijającym czasem, jest też okazją do podsumowania 75-letniej historii Wydziału.

Uroczyste obchody zaplanowane zostały na sobotę 30 maja 2020 r. w campusie Politechniki Gdańskiej.

O szczegółach obchodów będziemy Państwa informować w następnych komunikatach, jednocześnie już teraz zapraszamy do rejestracji.

Elektroniczna rejestracja uczestników Jubileuszu – REJESTRACJA

Komitet Organizacyjny obchodów 75-lecia Wydziału Okrętowego Politechniki

(Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa PG, Forum Okrętowe, Bractwo Okrętowe KOGA)