Hej StartUP 2023

Hej StartUP 2023 – Program Wsparcia dla Innowacyjnych Startupów
Chcesz wyróżnić się spośród najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce? Weź udział w drugiej edycji konkursu “Hej StartUP” i dołącz do grona rozwijających się przedsiębiorstw, korzystając z mentoringu cenionych ekspertów. Program “Hej StartUP” oferuje wsparcie dla startupów technologicznych z północnej Polski, które posiadają prototyp swojego produktu lub usługi gotowy do komercjalizacji.
Dlaczego warto wziąć udział?
  • Nagroda główna: bilet do elitarnego programu akceleracyjno-mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka
  • Możliwość prezentacji przed renomowanymi ekspertami
  • Warsztaty, speed dating i próba pitchingu na Preparation Camp

Zakwalifikowane startupy będą miały okazję wziąć udział w Preparation Camp, gdzie zostaną zweryfikowane i przeszkolone przed finałem konkursu. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i obejmie warsztaty, speed dating z ekspertami oraz próbę pitchingu.

Finał konkursu odbędzie się 28.06.2023 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wszyscy uczestnicy Preparation Camp zostaną dopuszczeni do finału. Zwycięzca otrzyma zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka, a także inne cenne nagrody ufundowane przez Organizatorów Konkursu.

Czy jesteśmy zainteresowani Twoim projektem?

Przy wyborze finalistów będziemy brać pod uwagę:

  1. Charakter startupu technologicznego
  2. Atrakcyjność, wykonalność i komplementarność pomysłu biznesowego
  3. Wyróżnienie projektu na tle konkurencji
  4. Doświadczenie, kompetencje i kompletność zespołu
  5. Potencjał rozwojowy biznesu, takie jak rozmiar rynku i skalowalność

Zapisy >

Regulamin >

Czym jest program InCredibles Sebastiana Kulczyka?

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami, uznanymi praktykami oraz doradcami biznesowymi z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.
Szczegóły >

Organizatorzy

Partner projektu