Wyzwania Robotyzacji – Gdański Park Naukowo-Technologiczny 16.06.2023

Po dużym sukcesie pilotażu Konferencji „Wyzwania Robotyzacji” w 2022 r. odpowiadając na oczekiwania przedsiębiorców oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku wracamy do Państwa z drugą edycją spotkania!
Wyzwania Robotyzacji
13 czerwca 2023 r. – Gdański Park Naukowo-Technologiczny

REJESTRUJĘ SIĘ >

Konferencja „Wyzwania Robotyzacji” powstała ze świadomości rozwoju nowych gałęzi technologii związanych z robotyzacją i automatyzacją procesów produkcyjnych. „Wyzwania Robotyzacji” to okazja do rozmów o technologii zarówno firm produkcyjnych, integratorów systemów, dystrybutorów robotów, instytucji odpowiedzialnych za kształcenie kadr przemysłu przyszłości jak i przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć potencjał rozwojowy.
Podczas konferencji zapraszamy na stoiska partnerów, z którymi będzie można porozmawiać o innowacyjnych wdrożeniach, rozwiązaniach dla biznesu, a przede wszystkim nawiązać cenne kontakty biznesowe.
Dla kogo są „Wyzwania Robotyzacji”? Dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności, zyskaniem przewagi konkurencyjnej, ale przede wszystkim dla firm, szukających rozwiązań i wiedzy na temat nowych technologii.

Program spotkania obejmie dwa bloki tematyczne, w ramach których przygotowaliśmy dla Państwa prelekcje dotyczące transformacji cyfrowej, automatyzacji procesów produkcyjnych, digitalizacji oraz przełamywania barier w robotyzacji, a także ekonomicznej automatyzacji, czyli produktywności, którą można osiągnąć dzięki prostym zastosowaniom nowych technologii i elementów robotycznych. Eksperci m.in. z DBR77, igus, Arsys, SPE Labs opowiedzą o ciekawych przykładach wdrożeń i niesztampowych technologiach. „Wyzwania Robotyzacji” to nie tylko teoria! Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zobaczyć roboty firmy igus oraz odwiedzić wirtualną fabrykę w Virtual Reality przygotowaną przez DBR77.

W tym roku po raz pierwszy wraz z naszymi partnerami przygotowujemy dla uczestników konferencji dwa warsztaty. Blok II to zastosowanie wiedzy w praktyce. Firma igus specjalnie dla Państwa dostarczy maszyny, na których uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zaprogramować jednostki dzięki systemowi programowania iRC – igus robot control.
Drugi warsztat zostanie poprowadzony przez ekspertów z Arsys, RealWear oraz TeamViewer. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z modułami aplikacji TeamViewer Frontline: xPick, xMake, xAssist, xInspect, okularami AR RealWear, platformą Realwear Cloud, czy aplikacją do tworzenia workflow – Frontline Creator. Ponadto będziecie Państwo mieli okazję zaznajomić się z obsługą zintegrowanej z okularami kamery termowizyjnej FLIR.

Widzimy się już 13 czerwca w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, gdzie inspirujące rozmowy dają początek innowacyjnym rozwiązaniom!