Green Energy Tricity ASE Conference

Zostań uczestnikiem konferencji GET organizowanej przez Grupę Technologiczną ASE.

Poznaj możliwości odnawialnych źródeł energii i wykorzystaj zdobytą wiedzę w praktyce.

Weź udział w panelach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży. Skorzystaj z okazji, aby nawiązać kontakt z ekspertami, którzy podzielą się swoim know-how oraz doświadczeniem. Otrzymaj solidną dawkę praktycznej wiedzy potrzebnej w dekarbonizacji przedsiębiorstwa.

Dowiedz się, dlaczego i w jaki sposób konkretne rozwiązania OZE i technologie wodorowe sprawdzą się najlepiej w Twojej firmie lub zakładzie. Poznaj wpływ nowoczesnych technologii energetycznych na wyniki raportowania ESG i przygotuj swoją firmę na nadchodzące zmiany.

Dołącz do nas!

Dla kogo jest ta konferencja?

Przedsiębiorstwa produkcyjne
Inwestorzy w OZE
Spółki energetyczne
Organizacje samorządowe

Panele dyskusyjne

Konferencja składa się z 5 paneli dyskusyjnych, z których każdy obejmuje prelekcję eksperta i dyskusję prowadzoną przez 5 specjalistów z branży.
Dodatkowo odbędzie się zorganizowany spacer po kampusie ASE, gdzie pokazane będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Organizator: Grupa Technologiczna ASE

Działamy na Polskim rynku od ponad 30 lat.
Jesteśmy właścicielem 11 spółek o różnych profilach inżynierskich, które angażują się w transformację energetyczną w kraju oraz na całym świecie.
Aktywnie działamy w projektach OZE, które kształtują środowisko.
Jesteśmy współzałożycielem Klastra Technologii Wodorowych oraz Czystych Technologii Węglowych.
Wskazujemy rozwiązania przyjazne zarówno środowisku, jak i budżetom poszczególnych organizacji.
Kompleksowo obsługujemy większość gałęzi przemysłu. Realizujemy inwestycje pod klucz – od koncepcji przez analizy środowiskowe, pozwolenia na budowę i projekty po dostawę, uruchomienie instalacji i serwis. Prowadzimy również działania w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji, w tym ochronę przeciwwybuchową.