Port Hamburg dla praktyków

Spotkanie informacyjne “Port Hamburg dla praktyków” zostało zorganizowane po raz kolejny w Warszawie przez Port Haaburg Marketing. Klienci Portu Hamburg, kontrahenci terminali oraz zainteresowani innowacjami w porcie i jego współpracą z rynkiem chińskim  mieli okazję zapoznać się w czasie spotkanie informacyjnego, które miało miejsce 19 września br. Gości powitał jak zawsze serdecznie, organizator spotkania, Maciej Brzozowski, Dyrektor, Hafen Hamburg Marketing e.V. Przedstawicielstwo w Polsce.

Info i film ze spotkania: https://www.gospodarkamorska.pl/Porty,Transport/bardzo-dobre-wyniki-i-przelomowe-zmiany-dzien-z-portem-hamburg-w-warszawie.html

O rozwoju terminali portowych inwestycjach i działaniach marketingowych mówił obszernie Axel Mattern, Chief Executive Officer, Port of Hamburg Marketing, wyrażając niekłamane zadowolenie z ponownego spotkania z polskimi klientami w Warszawie. O postępach Nowego Jedwabnego Szlaku i perspektywach jego rozwoju mówił w sposób barwny Radosław Pyffel, dyrektor zarządzający PKP Cargo Connect Hamburg GmbH i pełnomocnik Zarządu PKP ds. Euroazji.

Fot. Marek Grzybowski