Akcelerator GPNT – nabór 2023

Chcesz przyspieszyć rozwój swojego startupu i zdobyć wsparcie finansowe na realizację innowacyjnego rozwiązania, wsparcie doświadczonych mentorów oraz dostęp do zaawansowanej infrastruktury? Jeśli tak, to program akceleracyjny – Akcelerator GPNT – jest właśnie dla Ciebie!

Zgłoś swój pomysł do jednej z dostępnych ścieżek tematycznych, na autorów najbardziej innowacyjnych prac czekają atrakcyjne nagrody, których pula wynosi łącznie ponad 100 tysięcy złotych. Akcelerator GPNT oferuje nie tylko wsparcie finansowe, ale także cenny mentoring i profesjonalne doradztwo.

Aplikuj >

Zgłoszenia przyjmujemy do 8.10.2023 r.
Regulamin >

Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju najbardziej innowacyjnych pomysłów, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania. Nagrody są przyznawane w dwóch ścieżkach tematycznych: LifeSciene oraz Przemysł morski. Wsparcie obejmuje mentoring, który podnosi kompetencje biznesowe członków zespołu, udostępnienie przestrzeni biurowej i mechanicznej do pracy oraz granty na rozwój pomysłów.
To wyjątkowa szansa na zdobycie wiedzy, wsparcia i środków niezbędnych do zrealizowania ambitnych planów biznesowych. Nie zwlekaj, dołącz do Akceleratora GPNT i odkryj pełen potencjał swojego startupu!

Ścieżka Przemysł morski

Ścieżka Przemysł morski skierowana jest do startupów, które rozwijają innowacyjne rozwiązania z zakresu okrętowych systemów łączności, nawigacji i zabezpieczeń technicznych, elektroniki, uzbrojenia, technologii, systemów i urządzeń dla jednostek pływających, innowacyjnych rozwiązań dla Marynarki Wojennej RP i przemysłu stoczniowego, robotyki, automatyki i przemysł 4.0.

Dla najlepszego zespołu czeka:

  • Nagroda finansowa 15 000 zł na dowolny cel.
  • Możliwość prezentacji pomysłu przed publicznością zgromadzoną podczas Demo Day
  • Dostęp do prototypowni Space4Makers przez okres 3 miesięcy
  • Indywidualne spotkania mentoringowe
  • Możliwość wsparcia w ramach Inkubatora Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Partnerem stategiicznym ścieżki jest PGZ Stocznia Wojenna – Stocznia oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, remontów, przebudów, modernizacji i budów okrętów wojennych oraz jednostek dla innych służb mundurowych i państwowych.